ANTALYA'NIN GAYRİMENKUL YATIRIM PROFESYONELLERİ
Hann Belek Golf Villaları 1.VİLLA

Belek merkezde bulunan 7 villadan oluşan site içerisinde havuzlu tatil villamızdır. Bu güzel villlarımızın 3 yatak odası mevcuttur. Villalar 2 katlı olup , mutfak , havuz , banyo ve dinlenme olanağı sunmaktadır. Tamamen zevkli ve kaliteli şekilde dizayn edilmiş iç tasarımı sayesinde tatiliniz süresince ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya ile donatılmıştır.

Elektrik ve su kullanımı ekstra olup girişte ve çıkışta sayaçlar okunur ve belirtmiş olduğumuz fiyatlar üzerinden hesaplanarak , verilen depozitodan kesilir. Elektrik ünite ücreti 0,50 TL , su ünite ücreti 3 TL’dir.

Belek merkeze yaklaşık 1 km mesafede olup,en yakın kumsala yaklaşık 1 kilometredir.

Sigara kullanan misafirlerimiz sadece villanın balkon , teras ve bahçesinde sigara içebilirler. Villalarımız içerisinde sigara kullanımı kesinlikle yasaktır.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil doğa içerisinde konuma sahip olan tüm evlerin bilgilerinde yazılmaktadır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Hann Belek Golf Villaları 1.VİLLA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir